Nastavení Internetu a MMS

Z důvodu zkvalitňování služeb Vám ve spolupráci s Vodafone přinášíme možnost využití přístupových bodů APN pro data a MMS  které jsou ve výchozím stavu automaticky na SIM předkonfigurovány.

Jinými slovy: Internet Vám bude fungovat hned po vložení SIM karty do Vašeho telefonu, není třeba Váš telefon konfigurovat podle návodů níže.

Rychlosti mobilního Internetu v síti Vodafone

Czech-Mobile_rychlosti

Definice

Minimální rychlostí se rozumí nejnižšsí garantovaná rychlost stahování (tj. downloadu) a vkládání (tj. uploadu).

Za Velkou trvající odchylku od inzerované rychlosti stahování (download) nebo vkládání (upload) dat se považuje taková odchylka, která vytváří souvislý pokles výkonu služby přístupu k internetu, tj. pokles skutečně dosahované rychlosti odpovídající měřením stanovené TCP propustnosti pod 25% hodnoty inzerované rychlosti v intervalu delším než 40 minut.

Za Velkou opakující se odchylku od inzerované rychlosti stahování (download) nebo vkládání (upload) dat se považuje taková odchylka, při které dojde alespoň k pěti poklesům skutečně dosahované rychlosti odpovídající měřením stanovené TCP propustnosti pod 25% hodnoty inzerované rychlosti v intervalu delším nebo rovno 2 minutám v časovém úseku 60 minut.

Parametry Služby

Odhadovanou maximální rychlostí se rozumí realisticky dosažitelná rychlost Služby v dané lokalitě v realných provozních podmínkach.

Inzerovaná rychlost je rychlost stahovaní a vkládání, kterou poskytovatel služby přístupu k internetu používá ve svých obchodních sděleních.

Pro jednotlivé technologie platí nasledující rychlosti. Tyto rychlosti se vztahují k uzemí deklarovénem jako pokryté dle aktualní orientační mapy pokrytí dostupne na www.vodafone.cz a k předpokladu, ze použitékoncove zařízení danou technologii plne podporuje.

Měření uvedených rychlostí probíha na transportní vrstvě (vrstva 4 modelu OSI)

Minimální zaručená úroveň kvality služby

Minimální zaručená rychlost Služby je 20 kb/s stahování i nahrávání při 95% pravděpodobnosti príjmu signalu vně budov na uzemí deklarovanem jako pokryte (dle aktualní orientační mapy pokrytí dostupne na www.vodafone.cz).

Reklamace Služby

V prípadě velké trvající nebo velké opakující se odchylky Služby ma zakázník možnost uplatnit reklamaci dle čl.8 Všeobecných podmínek

Úplná konfigurace pro Internet

Internet

 • Jméno: CzechMobile Internet  
 • přístupový bod APN: internet (máte-li  iPhone: iphone.vodafone.cz)
 • uživatelské jméno: nevyplňovat
 • heslo:nevyplňovat
 • proxy:nevyplňovat
 • port:nevyplňovat
 • typ autentizace: normalní
 • kód země (MCC):230
 • kód operátora (MNC):03
 • APN protocol: IPv4

Úplná konfigurace pro MMS

MMS

 • Jméno: mms
 • APN: mms
 • uživatelské jméno: mms
 • heslo: mms
 • typ autentizace: PAP
 • MMS proxy/IP address: 10.11.10.111
 • Port: 80
 • MMS server (MMSC): http://mms
 • APN protocol: IPv4

1. Nechte si zaslat konfigurační SMS z našeho konfigurátoru:

Použijte náš konfigurátor který vám zdarma zašle konfigurační SMS. Zadejte vaše číslo, zadejte typ telefonu, např. Galaxy S6 edge a kliněte Submit. Ze seznamu podle obrázku vyberte ten váš. Neznáte-li vůbec typ telefonu,  zadejte na jeho klávesnici kód  *#06# a zmačkněte tlačítko volání. Přepište prvních 8 číslic  do malého okna které se objeví po kliknutí na odkaz Phone not found? Try this který je hned vedle vyhledávacího okna.

Czech-Mobile_configurator

Konfigurátor Internetu a MMS

Poznámka: některé telefony, např. iPhone, bohužel nepodporují konfigurační SMS a proto si je musíte nastavit ručne, viz níže. Nebojte, trvá to chvilku.

Pro iOS

Najdete v Nastavení – Mobilní data – Volby dat – Mobilní datová síť:

Czech-Mobile_Internet_iOS

Pro Android

Najdete v  Nastavení – Mobilní data – Volby dat – Mobilní datová síť:

Czech-Mobile_Internet_iOS

Přenos ZDARMA | SIM ZDARMA | číslo ZDARMA | aktivace ZDARMA

Proč volat s CZECH MOBILE

více než tři důvody…

LTE

LTE

Neustále se rozšiřující 4G pokrytí, většina ČR pokryta.Užívejte si nejrychlejšího Internetu.
Unikátní

Unikátní

Tarify. Unikátní sestavení tarifu – sami si tarif sestavíte, sami si ho měníte jak chcete.
Superpéče

Superpéče

Každému z vás se věnujeme, dokud problém nevyřešíme.

Bezpečné tarify pro děti i důchodce

Děti  nebo důhodci jsou s našimi tarify v bezpečí –  tarif pro děti nebo důchodce Vás uchrání před vysokými účty např. za mezinárodní nebo audiotextové 9xx hovory. Samozřejmostí je nastavení maximální částky kterou vaše dítě nebo důchodce může provolat. Dětská ochrana se dá zapnout ke každému našemu tarifu –  více na stránkách dětské tarify.

Unikátní sestavení tarifu

S Czech Mobile nejste závislí na tom, jaký tarif vám operátor nabídne – sami si ho prostě sestavíte přesně podle svých představ. Nechcete například platit za SMSky, protože raději používáte WhatsApp nebo Viber? Jednodušše si nastavte SMS = 0 a raději přidejte data. Podobně si můžete navolit jen tolik minut kolik opravdu provoláte a neplatit zbytečně za munity které nepotřebujete.

Sami si svůj tarif můžete měnit

Víte, že příští měsíc budete více volat? V Samoobsluze si u svého tarifu sami můžete odebírat nebo přidávat volné minuty, SMS nebo měnit velikost datových balíčků tak jak zrovna budete příští měsíc potřebovat. Nebudete-li si náhodou vědět rady, napište na info@czech-mobile.cz a rádi vám vše vysvětlíme.

Žádné skryté poplatky ani podmínky

S Czech Mobile se neuvazujete na 2 roky jako u T-Mobile, Vodafone nebo O2. S Czech Mobile  jste maximálně volní, stačí jen dodržet zůčtovací období. Příklad: rozhodnete se odejít 29. Dubna a 1. Května jste volní. Stačí nám jen napsat nebo zavolat den před koncem měsíce.

Tarify pro každého

Tarify pro každého

Sestavte si svůj vlastní tarif. Volejte za rozumné ceny. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně.
LTE v ČR

LTE v ČR

Neustále se rozšiřující 4G pokrytí,
Většina ČR pokryta. Užívejte si nejrychlejšího Internetu.
Bez závazků

Bez závazků

Jednoduché smluvní podmínky.
Jednoduchá smlouva.
Příjemné ceny.

Záleží nám na každém zákazníkovi, proto se každému z Vás se budeme věnovat individuálně.
 Nechceme po Vás žádné dlouhodobé závazky, ani nemáme ve smlouvě skryté podmínky.

Mobilní aplikace pro Apple zařízení na lonemeerkat.com

Spuštěno 2016